O školce

Naše mateřská škola leží v obci Kněždub na úpatí Bílých Karpat. Byla otevřena 6. září 1965 jako dvoutřídní MŠ a v každé třídě pracovaly dvě paní učitelky. Od školního roku 2012/2013 pracujeme podle ŠVP  PV s názvem Sluníčko je náš kamarád.
V mateřské škole máme 25 dětí v jedné třídě.

Vize mateřské školy:

• vytvořit klidné a pohodové klima bez stresů
  • šťastné a spokojené dítě
  • upevňovat vztah k přírodě a čistotě životního prostředí
  • rozvoj osobnosti dítěte pohybovými aktivitami, hrou a prožitkovými činnostmi s respektováním individuálních potřeb

Mateřská škola je dvoupodlažní,přízemí prošlo v minulých letech rozsáhlou rekonstrukcí. K dispozici máme dvě třídy, tělocvičnu a lehárnu. K MŠ patří prostorná školní zahrada. Je rozdělena na dvě části, v každé z nich je pískoviště,také různé herní prvky – dřevěný vláček, skluzavka, houpadla, houpačky a kreslicí tabule.. Součástí budovy je školní kuchyně.

Provoz MŠ

Po - Pá            6:30 - 16:00

CO DĚTI POTŘEBUJÍ DO MŠ (všechny věci označené)

• plastový hrníček
  • náhradní spodní prádlo
  • přezůvky (ne pantofle)
  • oblečení na zahradu
  • pyžamko
  • papírové kapesníčky
CO SI DĚTI MOHOU PŘINÉST

• plyšovou hračku na spaní

CO NAOPAK NENOSÍME

• hračky
  • cukrovinky s výjimkou oslavy narozenin

V sekci "Dokumenty" naleznete ŠVP pro předškolní vzdělávání a Školní řád mateřské školy.